کانسیلر

راهکار انتخاب کانسیلر متناسب پوست شما

گلدعروس: کانسیلرها بهترین محصولات برای کسانی هستند که می خواهند زخم ، آکنه ، حلقه های سیاه دور چشم و سایر نقاط را بپوشانند. در میان لوازم آرایش ها کانسیلر بهترین محصول بشمار می آید زیرا باعث می شود که بی عیب و نقص بنظر برسید. خاصیت پوشانندگی این محصول باعث می شود تا چهره ای صاف داشته باشید. برای استفاده از آن می توانید از برس های مخصوص آرایش استفاده کنید.

کانسیلر در واقع یک محصول آرایشی بهداشتی است که نقص هی روی پوست شما همانند جای زخم ، جوش و آکنه و همچنین حلقه های سیاه دور چشم را می پوشاند. انتخاب کانسیلر بسیار مهم است و در انتخاب آن باید به یکسری از نکات توجه کرد.

 

سایه کامل

در انتخاب کانسیلر صرفا نباید به مارک آن محصول توجه کرد بلکه بسیاری از نکات دیگر وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. در مرحله اول باید بدانید که هدف شما از استفاده از آن چیست. اگر برای رفع سیاهی زیر چشم می خواهید باید از پایه سایه زرد رنگ آن استفاده کنید. اگر برای محو کردن آکنه می خواهید از آن استفاده کنید بهتر است از پایه سبزرنگ آن استفاده کنید زیرا براحتی قرمزی را می پوشاند. اگر پوست شما ناهمواری دارد و می خواهید آن را پنهان کنید باید پایه ای طبیعی همرنگ پوست خود استفاده کنید. بطورکلی کانسیلر باید پایه ای روشن تر از پوست شما داشته باشد و کرم زیر آن باید تیره تر از آن باشد.

ماندگاری

این محصولات در غلظت های گوناگون عرضه می شوند و هریک نتایج متفاوتی خواهند داشت. برای پوست های خشک به شکل مایع و یا کرم عرضه می شود. کمی سنگین تر است و ماندگاری طولانی مدتی در مقایسه با نوع پودری آن خواهد داشت. آنها همچنین برای پوشش لکه های تیره مناسب هستند و برای پوست های چرب نوع پودری آن توصیه می شود. گانسیلر پودری لکه های روشن تا تیره می پوشاند و بر روی نواحی بزرگ نظیر پیشانی و گونه ها بهترین گزینه است. این کرم قوام مناسبی دارد برای پوشاندن لکه های ناشی از افزایش سن. اگر دقت کرده باشید این محصول به شکل مداد در بازار عرضه می شود تا برای محو کردن نواحی و لکه های کوچک براحتی مورد استفاده قرار گیرد.

عوامل دیگر

علاوه بر این موارد می توانید نوع طولانی مدت و یا حتی ضد آب را انتخاب کنید بطوریکه مدت زمان طولانی تری بر روی صورت شما باقی بماند و حتی با عرق هم پاک نشود.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو