زیبایی

۷ روشِ زیبایی بدون عمل جراحی و بوتاکس!

گلدعروس: در هیچ زمان مجبور نیستید برای جوان تر و زیباتر شدن از آمپولهای تزریق کننده دردناک استفاده کنید. فقط کافی است با یک آرایش در سر و صورت یک تغییر بزرگ در خود ایجاد کنید.

 

Young beautiful girl applying make-up by make-up artist

همه ما این لحظه را تجربه کرده ایم:  جلوی آینه ایستاده ایم و تمام خطوط کوچک و بزرگ صورت و لکه های آن را بدقت بررسی کردیم و حتی متعجب شده ایم که اینها در چه زمانی بوجود آمده اند. بعضی ها‌، برای رفع این چین و چروک ها یا پاک کردن لکه های صورتشان از لیزر استفاده می‌ کنند ، برخی هم تزریق بوتاکس را انتخاب می‌ کنند . اما اگر شما دوست نداشته باشید از گزینه های گفته شده (تزریق بوتاکس و عمل های جراحی) یکی را انتخاب کنید ،‌چه باید کرد؟ مشکلی نیست.با فرامدل همراه باشید.

 

ترفند های ساده آرایش:
بعضی افراد موقع آرایش اشتباه می کنند به طور مثال صورتشان را زیادی کرم زده که باعث ایجاد یک صورت گچی و آرایشی بسیار مصنوعی می شوند. به شما توصیه می شود که “کم اما صحیح آرایش کنید”. باید به شما بگوییم که مجبور نیستید برای اینکه ظاهری زیبا داشته باشید ساعت های طولانی روی صندلی آرایشگاه وفت تلف کنید.

اگر دوست دارید ساده به نظر بیایید باید اول از آرایش چشمانتان شروع کنید.هیچ عضوی از صورت به مهمی آرایش لب نیست. پس در انتخاب رژ لبتان نهایت را به عمل بیاورید.

 

روش های آرایش حرفه ای:
پوست درخشان همان پوست شاداب و پرطراوت شما است. برای شروع از یک کرم مرطوب کنند سبک استفاده کنید. بعد یک کرم مایع یا سفت به دلخواه برای پوشش صورت انتخاب کنید. هم اکنون باید پودری روی صورتتان بزنید که جلا و براق بودن پوست شما را بگیرد. خانم های مسن توجه کنند که باید از پودری استفاده کنند که باعث رنگ پریده بودن و بی حالتی صورتشان نشود. کرم های به رنگ روشن حالت طبیعی ندارند. شما خیلی آسان می توانید پد کرم پودر را داخل آن بزنید تا تمام لک های صورتتان پوشانده شوند، اما به خاطر داشته باشید که با این کار تنها آرایشتان را خراب کرده اید و به مجسمه بی حالت شبیه می شوید. پس از پنکیک و کرم پودر فقط برای نقاطی از صورتتان استفاده کنید که براق به نظر می‌رسند.

کرم پودر دوست شماست: ازکرم پودر برای پوشاندن نقاط قرمز صورت و چین چروک ها استفاده کنید. پد آن را به آرامی زیر چشم های تان بکشید و آن را تا نیمه های صورت پخش کنید. تا جایی که امکان دار از کرم پودر کمتر استفاده کنید زیرا ممکن است روی صورت شما بماند و جذب پوست نشود و این باعث می شود آرایش شما حالت مصنوعی به خود بگیرد.

 

در آرایش چشمانتان دقت کنید: چشمان شما ناحیه ای صورت شماست که سریع تر از همه ، به نظر می رسد. اگر می خواهید رنگ چشمان تان روشن تر به نظر بیاید از یک سایه براق و روشن در گوشه داخلی و میانی پلکتان استفاده کنید. اما توجه داشته باشید که آن را زیاد براق نکنید ، زیرا باعث می شود سایه شما دچار ترک خوردگی و بهم خوردن آرایشتان شود. خط انتهایی مژه های تان را با یک مداد چشم قهوه ای بکشید و زیر خط ابروی تان را با یک سایه روش براق برجسته تر کنید. با این کار چشمان شما زیباتر به نظر می رسد.

 

ابروی تان را آرایش کنید: برای آرایش کردن ابروها ،  یک مداد ابرو که مقداری روشن تر از رنگ موهایتان باشد بردارید و آن را آرایش کنید . بعد از یک قلم موی کوچک برای سایه زدن داخل ابرو استفاده کنید.

برای زیباتر شدن آرایش چشمانتان از مژه های مصنوعی استفاده کنید: اگر از مژه های مصنوعی استفاده کنید چشمان فریبنده تر و جذابتری خواهید داشت البته به شرطی که مژه های شما زیبا بلند و مصنوعی نباشند. البته تعدادی از آرایشگرها هم از مژه های مصنوعی استفاده نمی کنند. در عوض از ریمل های حجم دهنده استفاده می‌کنند و می گویند که استفاده از این ریمل ها باعث می‌شود شما در چشم تان احساس سنگینی نکنید و آرایش تان طبیعی تر به نظر برسد. در نتیجه بدنبال ریملی باشید که در عین حجم دهنده بودن مژه های شما را فر نیز بکند.

 

برای نقاطی از صورتتان که جوش یا لکه های قرمز دارند از قلم موی آغشته به کرم پودر استفاده کنید: برای این کار باید از یک برس استفاده کنید، به دلیل این که کنترل بیشتری دارید که کجا ها را کرم بزنید. اگر از برس استفاده نمی کنید از پد پنکیک استفاده کنید.
خط لب معجزه می کند: اگر بیشتر از ۴۰ سال دارید باید  مشاهده کرده باشید که لب بالایی شما حجم خود را از دست داده است. در این شرایط خط لب معجزه می‌کند. از یک خط لب کمرنگ برای فرم دادن خطوط کناری لب ها استفاده کنید . با این روش رژ لب شما به خطوطی که در اثر چین و چروک بوجود آمده اند راه پیدا نمی کند و فقط در ناحیه لب های شما باقی می ماند.یک رژ لب مایع براق روی لب های شما شادابی و طراوت جوانی را به شما باز می گرداند و جلوه خوبی خواهد داشت.

این ها هفت روش برای زیبا شدن بدون عمل جراحی بود امیدوارم از این مطلب استفاده برده باشید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو