طارمی و اصلی که در فوتبال اثبات کرد


ورزش سه: مهاجم بوشهری پرسپولیس توانست یک تنه نسخه الوحده و ستاره‌های میلیاردی‌اش را با دو گل و یک پاس گل بپیچد و سرخپوشان را به بردی شیرین برساند.

 در همان ابتدای بازی توانست روی اولین حرکت خود وحید امیری را به گل اول برساند تا همه در انتظار جشنواره گل سرخپوشان باشند. خصوصا اینکه حملات همه جانبه این تیم در کنار بازی زیبا و تهاجمی این نوید را می‌داد که پرسپولیس به بردی پرگل در جدال برابر الوحده و شاگردان پرادعای خاویر آگیره دست یابد. اما فوتبال روی دیگر خود را نزدیک بود به برانکو و شاگردانش نشان دهد و آنها در روزی که موقعیت‌های فراوانی برای باز کردن دروازه حریف داشتند ناگهان با نتیجه دو بر یک خود را بازنده دیدند. خروج سیدجلال حسینی، کاپیتان باتجربه این تیم نیز کار پرسپولیس را برای شکست یکسره نشان می‌داد.

 

طارمی و اصلی که در فوتبال اثبات کرد

با این حال زوج جنوبی و بوشهری پرسپولیس در اولین همکاری خود توانستند استارت سرنوشت بازی را بزنند و طارمی که فرصت‌های زیادی را با حسرت همراه کرده بود قدر ارسال ماهینی را دانست و به زیبایی و بالاتر از مدافعان  الوحده، دروازه بان این تیم را برابر ضرباتش تسلیم کرد.

اما این پایان کار نبود و طارمی اینبار در ثانیه‌های پایانی به خوبی قدر پاس مهندسی شده‌ی سروش رفیعی را قدر دانست و در جدالی تک به تک با دروازه بان الوحده، با گشودن دروازه سه امتیاز شیرین خارج از خانه برای تیمش به ارمغان آورد.

طارمی که اگر قدر توپ‌ها و فرصت‌هایش را می‌دانست می‌توانست جشنواره گل به راه بیندازد در نهایت با دو گل و یک پاس گل بالاتر از ستاره‌های میلیاردی حریف تیمش را به پیروزی شیرین هفته رساند و نشان داد که فوتبال ۹۰ دقیقه است.

طارمی و اصلی که در فوتبال اثبات کردSource link
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو