ست کردن لباس

اصول ست کردن لباس با همسر

برای این که لباس تان را با همسرتان در مراسم های مختلف ست کنید کافیست چند تا فوت و فن ساده یاد بگیرید و بعد در مکان های مختلف و مراسم های مختلف لباس تان را با همسرتان ست کنید و بدرخشید

گلدعروس: ست کردن لباس زوج ها با یکدیگر یکی از مدهای روز است و معمولا زمانی که تازه عروس و دامادها را با هم در خیابان می بینیم آن ها ست های لباس زیبایی به تن دارند که بعضی های شان آن قدر با دقت و ظرافت انتخاب شده اند که بیننده را متعجب می کنند . حتما شما هم از این دست زن و شوهرها زیاد دیده اید . ب

به خریدتان فکر کنید
قبل از این که درباره ی فوت و فن
ست کردن لباس با شما صحبت کنیم باید یک نکته ی مهم را به شما یادآور بشویم . این که اگر دوست دارید لباس تان را با همسرتان ست کنید کافیست زمان خرید لباس به این که قرار است رنگ آمیزی و مدل لباس های تان شبیه و مکمل همدیگر باشد خرید کنید تا در زمان ست کردن و دعوت شدن به مهمانی مشکلی نداشته باشید .
زمان خرید به مغازه هایی مراجعه کنید که محصولات شان ست های مردانه و زنانه دارد . کیف های دستی ، کفش ها ، ساعت ها و .. . مواردی هستندکه ست های شان را به وفور می توانید در بازار تهیه و استفاده کنید
.

red2

مراسم های رسمی
زمانی که قرار است شما در مراسم رسمی مانند عروسی و نامزدی حاضر شوید بهترین انتخاب برای خانم یک پیراهن بلند است و آقایان بهتر است حتما به کت و شلوارهایی که در کمدشان دارند فکر کنند . در اولین قدم برای ست کردن لباس خانم و آقا این است که آنها به رنگ لباس شان فکر کنند. از آن جایی که لباس های شب معمولا تیره هستند ، آقایان می توانند کت و شلوار مشکلی انتخاب کنند و برای رنگ پیراهن شان منتظر لباس خانم باشند . اگر خانم هم تصمیم گرفت یک پیراهن مشکی و بلند بپوشد که ست بی نقص این دو نفر شکل می گیرد و دیگر لازم نیست به چیز دیگری فکر کرد.
اما از آن جایی که خیلی از خانم ها دوست ندارند با لباس مشکی در مراسم ظاهر شوند ، رنگ لباس آن ها می تواند پیراهن زیر کت همسرشان را تامین کند . اما شاید فکر کنید اگر خانم لباس صورتی یا فسفری جیغ پوشید ، همسرش باید چه کند؟ در این صورت نیازی نیست حتما همسرتان پیراهن سبز فسفری به تن کند . در این مرحله کافیست او کرواتش را همان رنگی انتخاب کند که شما لباسش را به تن کرده اید .
اگر انتخاب همسرتان کت و شلوار مشکی با کمربند و کفش قهوه ای است خانم ها بهتر است برای تطبیق خودشان پیراهن مشکی شان را با کمربند قهوه ای تزئین کنند و یک کیف و کفش قهوه ای هم به تن کنند . یکی از اکسسواری ها که مردان این روزها خیلی از آن استفاده می کنند دستمال گردن و پاپیون است . اگر تمایلی ندارید که رنگ پیراهن مردانه تان با رنگ پیراهن همسرتان یکی باشد می توانید دستمال گردن و پاپیونی که زده اید را با رنگ پیراهن ست کنید .
بعضی از خانم ها ترجیح می دهند به جای پوشیدن پیراهن از کت و دامن استفاده کنند . در کت و دامن برای ست کردن با همسرتان دست تان خیلی باز تر است . در این شرایط کافیست رنگ کت و پیراهن شما هم رنگ پیراهن همسرتان باشد و برعکس پیراهنی که قرار است با کت و دامن تان بپوشید را با رنگ پیراهن همسرتان ست کنید . این که رنگ لباس های تان را برعکس هم انتخاب کنید هم خیلی هوشمندانه و زیباست.
در نهایت اگر تصمیم گرفتید هر دو سر تا پا لباس های یک رنگ بپوشید ، بهتر است خانم ها رنگ لاک و نگین های زیورآلات شان را با رنگ دستمالی که همسرشان داخل جیب کتش می گذارد ست کنند . این جزو موارد خیلی ریز و ظریف ست کردن لباس است که شاید به ظاهر خیلی به چشم نیاید اما هارمونی جذابی را برای شما رقم خواهد زد .

 red4

تیپ اسپرت
لباس های اسپرت که این روزها خیلی باب شده و اغلب در مهمانی ها ، تولدها و دور همی ها همه از آن استفاده می کنند جزو گزینه های اولی است که زوج های جوان برای انتخاب لباس به آن فکر می کنند . شلوار جین و کتان با پیراهن های مردانه انتخاب هوشمندانه ای برای مراسم های دوستانه است.
شومیزهای زنانه ای که شبیه به لباس های مردانه هستند با پوشیدن یک شلوار جین روشن و کتان های رنگی ، چهره جذاب و مد روزی از خانم ها به نمایش می گذارد و مهم ترین ویژگی اش این است که همسرتان به راحتی می تواند لباسش را با شما ست کند . اگر انتخاب شما پوشیدن پیراهن و شلوار است می توانید از همان ترفند زیرکانه ی «برعکس» هم استفاده کنید . خانم ها برای شلوار ، رنگ پیراهن همسرشان را انتخاب کنند و برای پیراهن سراغ رنگ شلوار همسرشان بروند یا برعکس .

red6

در خیابان
ست هایی که در باره ی آن ها با شما صحبت کردیم بیشتر در باره مواقعی است که شما داخل مهمانی و عروسی هستید ، اما یکی از لذت بخش ترین ست کردن های زوج ها به زمانی مربوط می شود که آن ها قرار است با هم به خرید بروند یا در رستوران و کافه مشغول گپ زدن شوند . در این صورت هم شما می توانید لباس تان را با همسرتان ست کنید.
در این شرایط بهترین گزینه برای ست کردن این است که رنگ شال شما با رنگ پیراهن و رنگ مانتو شلوارتان را رنگ شلوار همسرتان ست باشد . در این مواقع عینک های شبیه به هم ، کتانی و کفش های ست ، ساعت های ست ، کیف های دستی زنانه و مردانه و هر چیز دیگری که در بازار های لباس به صورت زنانه مردانه به فروش می رسند جزو اولین گزینه های ست کردن برای محیط خیابان به حساب می آیند . اگر اهل ورزش کردن هستید برای ست کردن لباس ورزشی تان حسابی دست تان باز است . یک ست ورزشی زنانه مردانه به همراه کتونی های همرنگ بخرید و با ست کردن کلاه تان چشم های همه را خیره کنید .
6 دیدگاه در “اصول ست کردن لباس با همسر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو